STRONA  GŁÓWNA
AKTUALNOŚCI
PRACOWNIA
KSIĘGA  GOŚCI
KONTAKT


Wierszowanie przy Piecu
 
Galery Piecowe - turniej jednego wiersza

Warszawskie RSTK

Drodzy Goście,

    Z radością informujemy Was o nowym cyklu spotkań poetyckich: „Wierszowanie przy Piecu”. Jest to projekt organizowany przez poetów i poetki z warszawskiego RSTK.
W najbliższą sobote odbędzię się spotkanie inauguracyjne, w trakcie którego zaprezentowana będzie twórczość poetycka członków RSTK, a po prezentacji nastąpią GALERY PIECOWE, czyli turniej jednego wiersza z atrakcyjną nagrodą niespodzianką.

Zapraszamy już w najbliższą sobotę.

22.09.2012 o 18.00
na Nowogrodzką 46/5 IIp


_______________________________________________________________________    W sobotę 22 września 2012 r., w ramach spotkań poetyckich odbyło się w Galerii Piecowej „Wierszowanie przy piecu” przeplatane muzyką Jerzego Dołżyka i Joanny Jagiełło.
 
    Sekcja literacka RSTK zaprezentowała swoje wiersze. Aranżację przygotowały: Krysia Woźniak, Zosia Mikuła i Majka Żywicka-Luckner. Wiersze prezentowaliśmy naprzemian. Wystąpili poeci: Majka Żywicka-Luckner, Zosia Mikuła, Jadzia Pilińska, Kasia Wiecińska, Iza Zubko, Marysia Bednarek, Krysia Woźniak, Ela Grabosz, Joanna Jagiełło, Paweł Soroka, Piotr Goszczycki (czytałem z zastępstwie jego wiersze), ja -  Stanisław Dominiak, Marek Słyk, Jerzy Dołżyk.
 
      Po prezentacji odbył się w ramach tzw. GALER PIECOWYCH turniej jednego wiersza, w którym I nagrodę otrzymała Kasia Wiecińska. Na koniec spotkania Kasia Wiecińska zaśpiewała nam piosenkę pt. „Ja jestem twoja Marin Monroe” przy akompaniamencie gitarowym Joanny Jagiełło. Tym sympatycznym akcentem Kasi zakończyliśmy nasze spotkanie.

Staszek Dominiak