STRONA  GŁÓWNA
AKTUALNOŚCI
PRACOWNIA
KSIĘGA  GOŚCI
KONTAKT
Zapraszamy 2
0 kwietnia 2013
sobota, godz. 17:00

    Galeria Piecowa zaprasza na wieczór autorski pisarki i poetki Joanny Jagiełło.
Podczas spotkania zaprezentujemy Państwu najnowszą książkę autorki „Czekolada z chili”.
Już w najbliższą sobotę o godzinie 17.00 zapraszamy na Czekoladę z chili”, czyli wieczór autorski pisarki i poetki Joanny Jagiełło, połączony z prezentacją najnowszą książkę autorki.

Spotkanie uświetni występ wspaniałej, utalentowanej wokalistki Julii Joanny Jarmoszewicz
   
Joanna Jagiełło

    Absolwentka anglistyki UW. Współpracowała z miesięcznikami „Perspektywy” i „Cogito”. Jest redaktorką podręczników do języka angielskiego. Ma dwie córki: osiemnastoletnią Julkę i ośmioletnią Basię, które są dla niej nieustającą inspiracją i źródłem wiedzy o świecie. Lubi polską prozę i szwedzkie kryminały, hiszpańskie kino oraz podróże z plecakiem i aparatem. Ostatnimi czasy poświęca się malarstwu sztalugowemu.

"Czekolada z chili"

   Linka niedawno dowiedziała się, że ma siostrę, którą mama oddała kiedyś do domu dziecka. Ma też ojczyma, z którym nie do końca potrafi się porozumieć. No i braciszka, który ciężko przeżywa rozstanie rodziców. W dodatku Linka idzie do liceum i po wakacjach musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości i nowej klasie. Nie jest łatwo, szczególnie, że jej chłopak wyjechał do Londynu. Czy uda jej się znaleźć pracę i zarobić na czesne w szkole marzeń? Czy związek z Adrianem przetrwa? Związek, który nie zawsze smakuje jak czekolada mleczna. Częściej ma smak czekolady z chilli.

Dalsze losy Linki z "Kawy z kardamonem".